З нагоди Дня юриста здобувачі вищої освіти факультетів № 1 і № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися в режимі онлайн до інформаційно-просвітницької та профорієнтаційної зустрічі на тему «Знати право, служити праву, захищати право». Захід відбувся у Хмельницькій обласній універсально-науковій бібліотеці для учнівської молоді навчально-виховного комплексу № 10 у м. Хмельницький.

Під час спілкування учасники обговорили наступні теми: «Головний обов’язок юриста – захищати того, хто цього потребує»; «Усвідомлений й обґрунтований вибір професії»; «Саморозвиток та самовдосконалення, що дозволяють ефективно набути первинні навички, оволодіти обраним фахом і досягти в ньому професійних вершин»; «Специфіка навчання в умовах воєнного стану».

Захід відбувся за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи університету.