Для курсантів-першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ проведено інструктивне заняття щодо дотримання Правил дорожнього руху. Заняття провів інструктор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Департаменту патрульної поліції в Вінницької області капітан поліції Володимир Герасимчук за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи університету.

Заняття відбувалося у форматі діалогу з аудиторією – курсанти відповідали на запитання, вдосконалювали свої знання з дотримання Правил дорожнього руху. Володимир Герасимчук розяснив особливості застосування «Європротоколу», навів приклади роботи патрульної поліції на Вінниччині з використанням відеоматеріалів.