Для курсантів 3 та 4 курсів, які навчаються за спеціальністю «Психологія» («Психолог ювенальної превенції») у межах вивчення навчальних дисциплін «Педагогічна психологія» та «Юридична психологія» відбулися бінарні заняття за темою «Особливості роботи підрозділів ювенальної превенції у воєнний час». Заняття проводив старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області лейтенант поліції В’ячеслав Бугаєнко.

Під час зустрічі були розглянуті питання, пов’язані з діяльністю працівників ювенальної превенції щодо особливостей ведення обліку внутрішньо переміщених осіб (дітей), профілактичної роботи в навчальних закладах і попередження булінгу в колективах дітей в умовах воєнного стану.