Голова курсантсько-студентського самоврядування курсант 3 курсу факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Бабич став спікером онлайн-заходу для лідерів самоврядування, що проводився на базі Запорізької гімназії № 46.
Олександр Бабич прочитав лекцію учням 5-11 класів про важливість роботи в команді та індивідуально, про участь школярів у громадському житті класу, школи, а згодом і суспільства, про якості соціально активної людини.
Окрім основної мети заходу – мотивації до активної громадської позиції, курсант розповів старшокласникам про навчання у закладах вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України, зокрема, у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Юнаки та дівчата ставили багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.