Для студентів другого курсу факультету № 6 ХНУВС, які навчаються за спеціальністю «Психологія», доцентка кафедри соціології та психології Лілія Бондаренко спільно з офіцером відділення психологічного забезпечення Національної гвардії України старшим лейтенантом Оленою Миколайчик провели дистанційне бінарне заняття на тему «Специфіка роботи військового психолога».

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти дізналися про особливості роботи психолога НГУ, про специфіку роботи під час бойових дій, говорили про психологічний стан новобранців після прибуття до військової частини, про те, як боротися з проявами страху. Олена Сергіївна поділилася власним досвідом перебування в АТО, ООС. Студенти цікавилися різними аспектами діяльності військового психолога та отримали відповіді на всі запитання.