Старша викладачка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ майор поліції Олена Макарова провела профорієнтаційну зустріч з учнями 8-9 класів Вінницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів святого Миколая.

Олена Макарова розповіла про особливості вступу до ХНУВС та навчання за державним замовленням за спеціальностями «Право», «Психологія» та «Правоохоронна діяльність».

Окрему увагу представниця університету приділила перевагам навчання на факультеті № 3, що здійснює підготовку фахівців ступеня вищої освіти «бакалавр» за спеціальністю 053 «Психологія» («Психолог ювенальної превенції») та відзначила перспективи подальшого працевлаштування випускників поліцейського вишу.

Під час зустрічі старшокласники отримали інформаційні буклети про Харківський національний університет внутрішніх справ, а також переглянули відеоролик – «Мрієш стати психологом? Вступай до ХНУВС!».