Відбулося oнлайн-засідання наукового гуртка кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 ХНУВС. Керівник гуртка – доцент кафедри Володимир Тулупов окреслив організаційні питання діяльності наукового гуртка кафедри, ознайомив нових гуртківців із правилами та положеннями його діяльності. Учасники засідання обговорили та затвердили подальший план роботи на навчальний 2022-2023 рік, визначили пріоритетні напрями наукових досліджень студентів. Під час засідання було обрано старосту та секретаря.

Присутній на засіданні гуртка завідувач кафедри кібербезпеки та DATA-технологій Юрій Гнусов звернув увагу гуртківців на дотримання принципів академічної доброчесності та проінформував про існуючі інтерактивні онлайн-курси у таких галузях, як аналіз даних і програмування.