Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Олег Гончарук та лейтенант поліції Анастасія Корольова провели бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» на тему «Робота з підозрюваними» для курсантів навчальної групи 304 факультету № 1.

Курсанти опрацювали лексику за темою заняття та провели бесіду про правовий статус і правила поведінки ув’язнених, які тримаються у слідчих ізоляторах. Анастасія Корольова, яка  має досвід роботи слідчого відділення розслідування злочинів, розповіла про завдання органів досудового розслідування, процедуру оголошення підозрюваного в розшук та про свою роботу на посаді слідчого. Проведення бінарних занять дає можливість глибше ознайомитися з роботою практичних працівників поліції та максимально наблизити аудиторне навчання до практики професійної діяльності.

ВЗГ ХНУВС