Відбулося онлайн-засідання наукового гуртка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. Тема засідання – «Техніки психологічної саморегуляції.

У засіданні наукового гуртка взяли участь студенти й викладачі кафедри соціології та психології: професор кафедри доктор педагогічних наук Ольга Марченко, доценти кафедри - кандидат психологічних наук Ірина Жданова та кандидат біологічних наук, керівниця наукового гуртка Олена Шахова.

Під час засідання гуртка студентка Людмила Чернуха виступила із доповіддю “Техніки психологічної саморегуляції: протокол «4 стихії»”, зробленою за результатами навчання з надання кризової психологічної допомоги у рамках проекту Ізраїлю «Israel Тrauma Сoalition, «ITC_trauma_UA».

Доповідь викликала жвавий інтерес та активне обговорення. Учасники ділилися ефективними техніками саморегуляції, які допомагають пережити травму війни.