Глибоку повагу та щиру вдячність православна община університетського храму висловлює декану факультету № 1 Олександру Музичуку, який пожертвував кошти на виготовлення інформаційного стенду храму. Олександр Миколайович не залишається осторонь проблем храму і робить усе, щоб він був наповнений необхідною церковною атрибутикою та духовно збагачував своєю красотою всіх, хто приходить до Бога.

Стенд «Життя університетського храму» розміщений біля входу в храм, і тепер кожен бажаючий зможе ознайомитися з церковним розкладом, а також може довідатись про важливі події церковного життя.

Як зазначає Олександр Музичук, життя людини – це тернистий шлях вибору між добром і злом, і саме духовний розвиток особистості створює живильне підґрунтя для моральності, патріотичності та бажання віддано служити своєму народу, і це є особливо важливим для всіх, хто обрав професію поліцейського.

І. В. Кріцак,

кандидат юридичних наук,

ст. викладач кафедри теорії та історії держави і права