Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Валентина Почуєва взяла участь у низці онлайн-тренінгів, на яких було проведено огляд сучасних освітніх інструментів викладача для якісного викладання англійської з курсом “FlyHighUkraine”,“TeamTogether” та “HighNote”.
Викладачка ознайомилася з інструментами для офлайн-навчання, цифровими інструментами для онлайн-навчання, використанням усього потенціалу автентичного ресурсу з вивчення англійської мови та особливостями роботи при плануванні занять.

Старша викладачка цієї ж кафедри Лариса Сазанова взяла участь в онлайн-тренінгу «Метод «цілих слів» – техніка sightreading для опанування базових алгоритмів читання» від ТОВ «Dinternal Education». Спікерка заходу розповіла про техніку роботи з образом цілого слова, використовуючи картки-слова та невеликі тексти, організацію розважальних форм навчальної діяльності для розвитку навичок зорового сприймання та двадцять фанових активітетів для зорового засвоєння та свідомого розуміння слів.