На адресу Харківського національного університету внутрішніх справ надійшов лист від голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко. Вона подякувала за високу довіру колективу поліцейського вишу – обрання її до складу Наглядової ради ХНУВС, – та запевнила у плідній і конструктивній співпраці, що буде спрямована на благо Харківського регіону та України. Звертаючись до ректора Валерія Сокуренка, вона зазначила: «Бути керівником, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації за всю історію її незалежності, – це важлива і відповідальна місія. Тож, Ваші наполегливість, професіоналізм, витримка, раціоналізм і мудрість, небайдужість та невтомна праця трудового колективу Харківського національного університету внутрішніх справ додають віри в те, що у нашої молоді буде щасливе й мирне майбуття, адже спільними зусиллями боронимо рідну землю, відстоюємо права та свободи громадян, множимо надії на мир та упевненість у перемозі над ворогом. Єднання зусиль – це запорука нашого неодмінного успіху. Разом – до перемоги! Слава Україні!».