Відбулося засідання кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 в режимі онлайн. Обговорювалися питання, пов’язані з діяльністю підрозділу. Завідувачка кафедри Ольга Гетманець акцентувала увагу на тому, що розпочався додатковий конкурсний набір студентів на контрактну форму навчання для здобуття вищої освіти ступеня «бакалавр» та наголосила на важливості проведення якісної профорієнтаційної роботи.

Професорка кафедри Юлія Кириченко підняла питання залучення до роботи наукового гуртка кафедри студентів першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» для набуття ними необхідних навичок для самостійної наукової діяльності, що сприяє особистісному розвитку, розвиває ораторські та комунікативні здібності, сприяє більш ефективному засвоєнню знань з навчальних дисциплін та швидкому працевлаштуванню у майбутньому.