Доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Віталій Пчелін спільно з начальницею кафедри правового забезпечення гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України кандидаткою юридичних наук, доценткою Оксаною Орел провели бінарне заняття з курсантами гуманітарного факультету на тему «Охорона громадського порядку та забезпечення громадської безпеки: організаційно-правові засади».

Під час заняття було звернено увагу на сутність охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, правові підстави й особливості спільного виконання службово-бойових завдань підрозділів Національної гвардії України та Національної поліції при охороні громадського порядку та забезпеченні громадської безпеки. Наводилися практичні приклади, а також моделювалися життєві ситуації з обґрунтуванням послідовності дій з боку правоохоронців. Наприкінці бінарного заняття Віталій Пчелін відповів на запитання курсантів.