Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Олена Статівка та викладачі цієї ж кафедри Валентина Почуєва, Лариса Сазанова, Наталія Горбач, Олег Гончарук та Артем Білоусов взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Oxford English Hub Onboarding – Life Vision» від Oxford University Press.

Викладачі ознайомилися з можливостями платформи «Oxford English Hub Onboarding», цифровими матеріалами та ресурсами курсу, які допомагають студентам набути мовних навичок і навичок, необхідних для успішного складання іспиту з перевірки знань з англійської мови. Ретельно вирівняні й узгоджені програми з вивчення граматики та лексики відповідають CEFR (Загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою).