Голова Школи наукового лідерства ХНУВС Віталій Найда у ролі спікера в секції «Соціологія» взяв участь у міжнародній конференції Chance for Science Conference 2022 від Лейпцизького університету (Німеччина).

З вітальним словом від команди організаторів звернулася професор кафедри ділового адміністрування та оподаткування Лейпцизького університету професор, доктор наук Кармен Бахманн. Віталій Найда виступив одним із чотирьох спікерів четвертої панелі конференції, модератор якої – професор доктор наук Ірена Коган. Віталій Найда підготував доповідь та презентацію англійською мовою «Актуальні проблеми організації творчої діяльності курсантів в Україні в умовах воєнного стану» («Actual problems of organizing the creative activities of cadets in Ukraine under martial law»). У своєму дослідженні Віталій Найда проаналізував тематичні та організаційні аспекти творчої діяльності, а також виділив основні особливості та організаційні форми творчої діяльності здобувачів освіти ЗВО МВС України в умовах воєнного стану. Свій виступ Віталій Найда традиційно завершив новим авторським віршем «На місто опускається вечір» («Evening falls on the city»), який переклала завідувачка кафедри іноземних мов кандидатка педагогічних наук Олена Статівка.