Підбито підсумки спортивного свята. За результатами командних та індивідуальних змагань визначено кращих учасників у різних видах спорту. У командному заліку найкращий результат продемонструвала команда факультету № 2. Проте головна мета спортивного свята – це здоровий змагальний дух, позитивні емоції і хороший настрій для всіх.

Вручаючи нагороди, ректор університету зазначив: «Спорт і фізична культура нехай будуть із вами поруч усе життя. Ми даємо вам приклад, якому ви будете слідувати й надалі. Ви станете загартованими, справжніми правоохоронцями, навчитеся міцно тримати зброю в руках, допомагати нашим громадянам, професійно захищати інтереси держави, суспільства, цілісність і незалежність нашої України».

Переможці змагань були нагороджені грамотами та призами, а кожна команда отримала факультетську спортивну форму.