У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося підведення підсумків конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів і студентів вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання. На засіданні були присутні члени організаційного комітету конкурсу та голови номінаційних комісій – представники ВНЗ України зі специфічними умовами навчання.

Засідання відкрив перший проректор Олександр Головко, який висловив слова подяки за участь у конкурсі представникам Національної академії внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України, Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, Донецького юридичного інституту МВС України, розглянув протоколи конкурсних комісій та оголосив результати розгляду наукових робіт за шістьма напрямами: кримінально-правовий; адміністративно-правовий;цивільно-правовий; державно-правовий; оперативно-розшукова та спеціальна діяльність правоохоронних органів; суспільні науки.