На засіданні Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ було відзначено працівників університету за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм. Почесною грамотою Міністерства внутрішніх справ України було відзначено професора кафедри факультету № 2, кандидата юридичних наук Олександра Горбачова.

Подякою Міністерства внутрішніх справ України за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість нагороджено фахівця відділення Надію Мирошник; фахівця факультету № 4 Михайла Мазура; курсанта факультету № 4 Олександра Бабича.

Подяку Міністерства внутрішніх справ України за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм вручено заступнику директора Сумської філії, начальнику відділу навчально-методичної роботи, кандидату юридичних наук, доценту Катерині Науменко.

Кубок ректора за командну перемогу курсантів і студентів університету у Дебатному турнірі, що відбувся 20 серпня поточного року серед студентів і курсантів закладів вищої освіти Вінничини, отримала Юлія Слободянюк – заступниця голови курсантсько-студентського Парламенту - голова студентської ради факультету №6 ХНУВС.

Вручив нагороди ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, побажав нових успіхів у службі та навчанні, миру, злагоди та Перемоги.