Доцент кафедри теорії та історії держави та права факультету № 1 Олена Юшкевич взяла участь у Сертифікованому онлайн-тренінгу з медіації, що проводився Iinternational Mediation Campus.

Міжнародний тренінг з медіації складався з 40 годин живих онлайн-сесій протягом 12 тижнів або 1 тижня інтенсивного періоду, 60 годин додаткового асинхронного самостійного навчання Mediation Pack, де були охоплені різні галузі медіації, переговорів та альтернативного вирішення спорів (ADR). Тренінг відповідає міжнародним стандартам та сертифікований Міжнародним інститутом медіації (IMI) і Міжнародною школою менеджменту (ISM).

За підсумками навчання отримано електронний сертифікат, що надає право стати кваліфікованим медіатором IMI. Він схвалений ISM, визнаний на міжнародному рівні та є частиною міжнародної мережі професіоналів медіації на 100 годин.