Доцент кафедри теорії та історії держави та права факультету № 1 Олена Юшкевич взяла участь у серії онлайн-тренінгів для працівників закладів освіти «Психологічна підтримка дітей та підлітків в умовах війни» за ініціативи Міжнародного інституту післядипломної освіти та Центру психологічного консультування та травматерапії «Відкриті двері».

Під час навчання було розглянуто наступні теми: «Стабілізація за протоколом ISP», «Стабілізація за протоколом GTEP», «Сфери дисрегуляції дитини», «Техніки роботи з дітьми у польових умовах», «Як говорити з дітьми про війну», «Переживання втрати, розлуки», «Робота з тимчасово переміщеними родинами», «Піклування про себе. Техніки запобігання емоційному вигорянню».

За підсумками навчання отримано електронний сертифікат на 16 годин.