Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ірина Казанчук взяла участь у навчальному вебінарі «Особливості публікації у співавторстві в журналах Scopus/Web of Science для українських вчених», організованому спеціалістами ГО «Академія статей» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Під час вебінару було розглянуто важливі для науковців теми: «Як розподіляти внесок у статтю між вченими», «Про законодавчі основи співавторства в Україні», «Про всі переваги публікації наукових статей у співавторстві» тощо.

За результатами проходження навчального курсу Ірина Казанчук успішно склала тестові завдання та отримала відповідний сертифікат міжнародного зразка. Отримані під час навчання знання і навички сприятимуть підвищенню професійного рівня й будуть застосовані у науково-дослідній діяльності.