Старша викладачка кафедри соціології та психології факультету № 6 Наталя Алексєєнко взяла участь у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації Національного університету «Одеська юридична академія» та успішно пройшла навчання за програмою «Освітній процес в умовах воєнного стану в Україні». Було проаналізовано та надано практичні поради щодо проведення освітнього процесу в умовах воєнного стану. Програма підвищення кваліфікації була спрямована на розвиток та удосконалення юридичної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь та навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.