Харківський національний університет внутрішніх справ вітає Олександра Усика із перемогою у професійному боксерському поєдинку-реванші з британським боксером Ентоні Джошуа. Олександр Усик — українська національна легенда, чинний чемпіон світу у суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF та IBO знову довів своє право бути володарем цих поясів. Олександр Усик закінчив магістратуру Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Психологія» і зараз навчається в аспірантурі. Пишаємося Вашою, Олександре, витримкою, силою духу і волею. Символічно, що Ви отримали перемогу напередодні державних свят — Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. Сьогодні, в умовах війни, кожен успіх, кожна перемога надзвичайно важливі для нас, українців. Наш Прапор — це символ держави сильних, незламних і вільних людей, нації героїв і переможців. Ви підняли його над усім світом. Господь Бог допоміг Вам і збереже Україну!

Слава Вам, Олександре! Слава Україні!

Слава нашим Героям!