Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко напередодні Дня Державного Прапора України та 31-ї річниці Дня Незалежності України відзначив працівників і курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ за сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативу та наполегливість. Він вручив подяки по факультету № 1: завідувачу кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Віталію Романюку, курсантці Олені Єлісєєвій, курсанту Артему Мелкумову. По факультету № 2: доцентці кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Ірині Шинкаренко, курсантці Дар’ї Короткій, курсанту Давиду Хізанішвілі. По факультету № 3: фахівцю Ірині Левченко, курсантці Анастасії Гранкіній, курсантці Ксенії Жилан. По факультету № 4: фахівцю Богдану Іванюку, курсантці Аміні Головні, курсанту Володимиру Заворотньому. По Сумській філії: провідному фахівцю Ганні Єлшанській; курсантці Аміні Баландіній, курсанту Андрію Пророчку. По Кременчуцькому льотному коледжу: першому заступнику директора з безпеки польотів Вадиму Пєшкову, курсанту Івану Ткаченку, курсанту Дмитру Ходіну. Працівникам структурних підрозділів університету: провідному фахівцю відділення методичного забезпечення навчального процесу навчально-методичного відділу Людмилі Терещенко, провідному фахівцю відділу організації служби Сергію Мірошниченку, фахівцю відділу соціально-гуманітарної роботи Андрію Прохорову.