Керівництвом факультету № 6 проведено чергову, чотирнадцяту онлайн-зустріч з особами, які наразі виявили бажання щодо вступу на факультет за кошти фізичних та юридичних осіб.

На запитання майбутніх абітурієнтів відповідали декан факультету № 6  Оксана Брусакова, помічник ректора Віктор Слиш, відповідальний секретар приймальної комісії Марина Давидова, заступники декана, завідувачі кафедр.  До майбутніх здобувачів освіти були доведені перспективи та переваги навчання на факультеті, а також цьогорічні особливості вступу. На всі запитання було надано фахові відповіді. Загалом до зустрічі доєдналося більше 50  осіб.

Оксана Брусакова зазначила, що такі зустрічі мають постійний характер і будуть проводитися й надалі щотижня.