Керівництвом факультету № 6 проведено онлайн-зустріч зі студентами денної форми навчання 2 курсу за спеціальністю «Право» та 2, 3, 4 курсів за спеціальністю «Кібербезпека». В ній взяли участь заступник декана Сергій Загородній, методист курсів Олена Рінкман та старости навчальних груп.

Під час зустрічі  заступник декан поінформував студентів про тривалість та особливості навчального процесу першого семестру 2022-2023 навчального року й наголосив на необхідності сумлінного навчання з використанням системи управління дистанційним навчанням Moodle та на виконанні умов договору про надання освітніх послуг.

Особливу увагу Сергій Загородній приділив питанням безпеки кожного здобувача вищої освіти та конструктивної комунікації з методистом курсів, кураторами навчальних груп та керівництвом факультету.

Проведена онлайн-зустріч стала першою у циклі започаткованих керівництвом факультету № 6 зустрічей зі студентами старших курсів до початку 2022-2023 навчального року.