Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 ХНУВС Володимир Кройтор взяв участь онлайн у засіданні міжрегіональної робочої групи Регіональної Ради Реформування Правосуддя щодо Проєкту Плану відновлення України: «Юстиція». Проєкт Плану підготовлено Національною радою з відновлення України від наслідків війни.

Під час засідання було зазначено, що Україна зробила свій цивілізаційний вибір на користь європейського вектору розвитку, що серед іншого, означає безумовне верховенство права та справедливості в усіх сферах державної політики та суспільного життя. Війна не зруйнувала і навіть не зупинила роботу судової системи, конституційного судочинства, системи органів прокуратури та органів кримінальної юстиції, адвокатури, нотаріату та пенітенціарної системи. Але очевидним залишається той факт, що сьогодні для України є актуальним вирішення проблем сектору юстиції, які виникли через широкомасштабне вторгнення російської федерації та потребують вирішення на етапі відновлення нашої країни.