Студентка 3 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ольга Костенко нагороджена Почесною грамотою Сумського міського голови за активну громадянську позицію, благодійну і гуманістичну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та забезпечення військових підрозділів, що захищають територіальну цілісність України.

З березня 2022 року Ольга входить до складу команди Благодійного Фонду «Перший Гуманітарний штаб», що діє у місті Суми з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Основна задача штабу – допомагати населенню міста та області, тим хто опинився в скрутному становищі під час війни. Вітаємо Ольгу з високою відзнакою і бажаємо подальших успіхів у навчанні та громадській діяльності.

Сумська філія ХНУВС