Представниці ХНУВС – доцентка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Тетяна Матюшкова і доцентка кафедри конституційного і міжнародного права Євгенія Логвиненко взяли участь у вебінарах «Права людини в Україні: динаміка розвитку та сучасні виклики», «Тимчасово окуповані території України: стан прав людини», організовані та проведені ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «У пошуках солідарності».

Під час освітніх заходів розглядалися питання історії розвитку правозахисних інституцій в Україні, стан прав людини в Україні, виклики у сфері прав людини, спричинені військовою агресією росії проти України, кращі практики правозахисту в Україні. Також увага приділялася міжнародній солідарності, історії тимчасової окупації Криму та інших територій України, ситуації у сфері прав людини на тимчасово окупованих територіях, можливим солідарним діям для утвердження прав людини на тимчасово окупованих територіях тощо.