Музикотерапія є частиною оздоровлення та гармонізації особистості із середовищем і світом загалом. Музика діє вібраційно та створює незвичайний вплив на організм людини.

Саме з такою метою за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи здобувачі вищої освіти  факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали кафедральний костел Святих апостолів Петра і Павла та прослухали концерт органної музики у виконанні польського органіста – Віктора Лияка.

У концертну програму увійшли твори відомих зарубіжних композиторів: Й.С.Бах «Прелюдія і фуга до-мінор», хорал «Водними ріками Вавилону», хорал «Прикрашайся, душе мила», «Прелюдія і фуга ре-мажор», В.А. Моцарт «Фантазія фа-мінор № 1».

Курсанти впевнені, що хороша музика лікує і фізично, і духовно!