Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Сергій Бортник із робочим візитом відвідав факультети № 1 та № 4, що базуються у м. Кам’янець-Подільський. З метою вивчення умов життєдіяльності факультетів на початку нового навчального року було проведено зустрічі з курсантами і викладачами кафедр факультетів, фахівцями та представниками робітничих професій для обговорення нагальних питань в умовах воєнного стану.

Проректор побував на заняттях, оглянув територію та гуртожиток, проінспектував об’єкти укриття та їдальню. Окремо приділив увагу спортивній базі, якою користуються здобувачі вищої освіти та науково-педагогічний склад. Під час ректорату, на порядку денного якого обговорювалися нагальні питання щодо стану вступної кампанії та перспектив розвитку університету, Сергій Миколайович надав рекомендації щодо особливостей навчального процесу в умовах воєнного стану та забезпечення належних умов професійної підготовки кадрів.