Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ірина Казанчук взяла участь в онлайн-вебінарі «Демонстрація досліджень вашої установи», організованому міжнародною організацією Clarivate.

Незалежно від того, чи є науковець окремим дослідником, чи адміністратором освітньої (наукової) установи, що знаходиться в Україні, демонстрація наукової роботи відіграє ключову роль у залученні підтримки та налагодженні нових партнерських відносин українських установ та науковців до проведення досліджень на більш якісному рівні, сприяє кращій презентації наукових здобутків. Враховуючи це, мета наукового вебінару –визначити можливості ефективної міжнародної співпраці установи, в якій працює науковець, задля його подальшої плідної дослідницької наукової діяльності.

Під час наукового заходу спікер кою-консультантом із регіональних рішень Clarivate кандидатом біологічних наук Іриною Тихонковою було детально розглянуто питання: як створити надійні профілі дослідників та установ, які використовують інструменти та дані Clarivate; як зробити наукову роботу у портфоліо науковця більш доступною для інших вчених та установ; як коректно оцінити та порівняти наукові видання за профілем, що віднесені до наукометричної бази Web of Science та Scopus; як зробити цікаві презентації досягнень науковця; як проаналізувати досягнення установи, де працює науковець, та налагодити міжнародну співпрацю окремої освітньої установи в Україні з установами інших країн у науково-дослідницькій діяльності тощо.

За результатами вебінарів Ірина Казанчук отримала сертифікат міжнародного зразка.