Доцентом кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Тетяною Колісник для курсантів факультету № 4, та факультету № 1 проведено інформаційну бесіду на тему «Попередження інформаційних фейків у період військового стану».

Під час заходу Тетяна Колісник ознайомила курсантів з інструментами інформаційного впливу, такими, як маніпуляція, фейк, пропаганда. Було розглянуто способи протидії неправдивим повідомленням, приклади перевірки інформації на достовірність за допомогою різних технічних інструментів. Окрему увагу було приділено діяльності громадських організацій та державних органів щодо захисту вітчизняного інформаційного простору від негативного впливу. Серед іншого було докладно описано роботу Центру протидії дезінформації при РНБО України та Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.