Учасниця Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсантка 2 курсу факультету № 1 Марина Григорович пройшла курс на освітній онлайн-платформі  Prometheus на тему «Медіаграмотність: практичні навички».

Курс присвячений медіаграмотності та головним викликам сучасного світу – дезінформації та фейкам. Курс є авторською розробкою відомого політолога, кандидата політичних наук, автора досліджень гібридної війни Євгена Магди. Спікерами курсу виступили відомі журналісти, громадські активісти та доктори наук, які передали учасникам знання у сфері вивчення медіаграмотності й втілення її принципів та засад в українському суспільстві.

Під кінець відеолекцій курсу всі бажаючі поставили запитання кваліфікованим спеціалістам. Учасники, які проявили високий рівень загальної активності, отримали сертифікат про успішне проходження навчання.