До дня Державності України курсанти факультету № 4 відвідали Омельницьку ЗОШ І-ІІІ ступенів в смт. Омельник, Полтавської області для участі у товариському змаганні з футболу, волейболу та настільного тенісу, присвячених Дню Державності України. У відкритті заходу взяли участь голова територіальної громади Андрій Пиріг, начальниця відділу соціально-гуманітарної роботи ХНУВС Наталя Машніцька, меценати Василь Кравченко та Микола Тридуб, директорка навчального закладу Катерина Павлушенко. Під час виступів вони побажали учасникам продемонструвати свої найкращі спортивні якості, а всім присутнім – найскорішої перемоги у війні.

Колектив школи висловив щиру подяку Харківському національному університету внутрішніх справ за всебічну підтримку і допомогу під час збройної агресії російської федерації. Від імені керівництва університету і колективу навчального закладу школярам було вручено солодкі подарунки. Після завершення змагань та нагородження учасників, представники територіальної громади через курсантів вишу передали бійцям ЗСУ продовольчі товари та дитячі малюнки з побажаннями сил і наснаги для перемоги над ворогом.