Доцентка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 ХНУВС докторка юридичних наук, доцентка Тетяна Фоміна взяла участь у роботі науково-практичного круглого столу «Актуальні питання забезпечення діяльності органів і підрозділів системи МВС України в умовах воєнного стану», що відбувся у Державному науково-дослідному інституті МВС України.

Учасники круглого столу обговорили питання забезпечення правопорядку органами і підрозділами системи МВС в умовах воєнного стану, а також актуальні питання досудового розслідування в умовах воєнного стану. До роботи круглого столу долучилися близько 50-ти учасників – представників практичних підрозділів і наукової спільноти. Під час роботи круглого столу Тетяна Фоміна виступила з доповіддю на тему «Особливості збереження матеріалів кримінального провадження в умовах воєнного стану».