Учасниця Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсантка 3 курсу факультету № 1 Кристина Коваль успішно пройшла онлайн-курси «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» та «Перша домедична допомога в умовах війни» на освітній платформі Prometheus.

Під час проходження курсів учасники розглянули такі актуальні питання: права людини, збройний конфлікт, відповідальність за порушення норм міжнародного гуманітарного права, правосуддя перехідного періоду, алгоритм MARCHE; як зупинити кровотечу за допомогою тиску на рану, тампонади та гемостатику, джгута-турнікета та саморобного джгута, як уникнути переохолодження, як діяти при опіках 1, 2 та 3 ступеню тощо.

Отримані знання є актуальними в умовах воєнного стану та будуть корисні у разі виникнення надзвичайних ситуацій у поліцейській службі.