Учасниця Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсантка 2 курсу факультету № 1 Наталія Задорожна пройшла онлайн-курс на платформі Prometheus «Комунікація щодо національних спільнот для прес-служб поліції та прокуратури».

Під час відеолекцій було розглянуто питання щодо стереотипного представлення національних спільнот в комунікаціях державних інституцій та медіа. Важливу увагу приділили хейту і хайпу у коментарях та соцмережах щодо нацменшин та інших вразливих груп.

Цей онлайн-курс допомагає зміцнити знання та навички з принципів недискримінаційного висвітлення соціально-чутливих тем та комунікації щодо національних спільнот. Було розяснено, як дискримінація та упередженість можуть проявлятися в процесі комунікації, як уникати мови ворожнечі та профайлінгу, як протидіяти ненависті в Інтернеті, як правильно будувати ефективну комунікацію та уникати стереотипів в інформаційному полі.