З представниками колективу Харківського національного університету внутрішніх справ, які продовжують працювати на основній базі, у Харкові, провів зустріч з актуальних питань проректор університету Михайло Бурдін. Він наголосив, що університет продовжує свою діяльність, готуючи кадри для Національної поліції України, цивільного сектору економіки держави і якісне забезпечення навчального процесу є головним завданням закладу вищої освіти. Саме цьому питанню керівництво МВС України, університету приділяє особливу увагу. Структурні підрозділи ХНУВС з метою дотримання безпечних умов для реалізації поставлених завдань тимчасово передислоковані до інших регіонів України, тож наразі є нагальним питання щодо оптимізації навчального процесу та наукової діяльності.

Наприкінці зустрічі Михайло Бурдін відповів на численні запитання присутніх.