За сприяння Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ розпочато проведення безкоштовних пішохідних екскурсій по місту Вінниця.

Екскурсія розпочалася на мальовничій набережній Південного Бугу й продовжилася на вулиці Соборній, де розташована чимала кількість культових архітектурних та культурно-історичних об’єктів, як на київському Хрещатику чи на харківській Сумській.

Екскурсанти оглянули музейний та соборний комплекси, Мури, сучасний готель «Франція» та колишні будівлі готелю «Савой» та Реального училища тощо. Півтори години екскурсії промайнули швидко і невимушено. Вінницький екскурсовод відповіла на усі запитання курсантів щодо різних аспектів сучасного міського устрою.

Психологічне розвантаження, багато нової й цікавої інформації про одне з найчарівніших міст України, не лише поповнюють знання з історії своєї держави, але й сприяють подальшому успішному навчанню молоді.