Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в роботі круглого столу «Проблеми забезпечення безпеки громадян в умовах воєнного стану», який відбувся на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Науковий захід проходив в онлайн-форматі, до якого приєдналися представники п’яти закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України. Під час роботи були висвітлені питання із забезпечення безпеки громадян у зв’язку з повномасштабними воєнними діями на території України.

Курсанти наукового гуртка університету «Тактико-спеціальний підрозділ «Щит»» присвятили свої доповіді небезпекам, які можуть виникнути під час використання жінками унітарних бронежилетів при виконанні ними службових обов’язків; інформуванню населення як способу забезпечення життя та здоров’я громадян під час воєнного стану; аналізу загрозам та небезпекам, що можуть виникнути під час несення служби із забезпечення публічного порядку та безпеки у сховищах.