Працівниками Харківського національного університету внутрішніх справ продовжується проведення профорієнтаційних зустрічей. Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Олена Статівка відвідала комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 110 Харківської міської ради Харківської області» та зустрілася з директоркою Ольгою Уліцькою. Інформацію про навчання та умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ було передано класним керівникам і розповсюджено в батьківських чатах.

Викладач кафедри конституційного і міжнародного права цього ж факультету Вадим Мальцев зустрівся з адміністрацією Кременчуцького ліцею № 10 імені Олексія Камрада та розповів про правила цьогорічного вступу та особливості навчання в університеті.