Відділом соціально-гуманітарної роботи організовано проведення інструктивних занять з дотримання Правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху для працівників та курсантів факультетів № 2 і № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ. Представники Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції навели статистичні дані щодо скоєння дорожньо-транспортних пригод в Україні та детально проаналізували найбільш типові причини, що призводять до ДТП та травматизму. Поліцейські наголосили на неприпустимості керування транспортним засобом не лише у стані сп’яніння, але й у хворобливому стані, у стані стомленості, перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують швидкість реакції та увагу, та продемонстрували відеоматеріали.