Для майбутніх поліцейських факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, які вирішили вдосконалити навички гри у міні-футбол, фахівець факультету Ігор Островський організував зустріч із українським футболістом, триразовим чемпіоном і срібним призером літніх Паралімпійських ігор Віталієм Трушевим.

Паралімпійський чемпіон розповів цікаві факти зі свого спортивного життя та дав курсантам низку корисних порад, настанов щодо правил ведення командної гри у такому виді спорту, як міні-футбол.

Зустріч із Віталієм Трушевим була цікавою і залишила яскраві враження. Та головне, молодь ще раз переконалася, що віра у власні сили, захоплення своєю справою, цілеспрямованість завжди ведуть до перемоги.