На кафедрі кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 відбулося перше у поточному навчальному році засідання наукового гуртка. У зустрічі взяли участь курсанти факультетів №№ 1, 2, 4, заступник декана факультету з навчально-методичної роботи Владислав Невядовський, завідувач кафедри Віталій Романюк та керівниця наукового гуртка кафедри Тетяна Фоміна. Засідання пройшло із дистанційним залученням за допомогою платформи ZOOMучасників гуртка з міст Вінниця та Кременчук.

Засідання присвятили організаційним питанням діяльності наукового об’єднання, ознайомили курсантів із «Положенням про роботу наукових гуртків курсантів і студентів у Харківському національному університеті внутрішніх справ», із планом роботи наукового гуртка на 2022/2023 навчальний рік. Обговорили також напрями подальших наукових досліджень у галузі кримінальної юстиції. Курсантка факультету № 1 Олена Єлісєєва поділилася власним досвідом наукової діяльності у складі наукового гуртка протягом усіх років навчання в університеті.