Випускник 2022 року факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Перець працює інспектором відділу протидії кіберзлочинам у Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Всі чотири роки навчання Олексій активно займався в «Аналітичному центрі боротьби з кіберзлочинністю ХНУВС». Нещодавно Олексій Перець став гостем програми «Влада і громада» на МТРК «Місто». Він розповів про Телеграм чатбот «СтопНаркотик | MRIYA», розроблений курсантами та працівниками факультету кіберполіції. Після 24 лютого 2022 року чатбот було «мобілізовано» Департаментом кіберполіції на боротьбу з фейками та дезінформацією під новою назвою чатбот «StopRussia | MRIYA».