Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Аліна Піддубна разом із дізнавачем сектору дізнання Кам'янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області провели бінарне заняття з дисципліни «Досудове розслідування» для навчальної групи 401 факультету № 1 за темою «Особливості досудового розслідування кримінальних проступків».

Під час заняття курсанти активно цікавилися практичними аспектами роботи органів досудового розслідування, зокрема, проведенням слідчих (розшукових) дій, особливостями взаємодії дізнавача з прокурором, дільничними офіцерами поліції та оперативними працівниками, організацією роботи дізнавача. Було обговорено проблемні питання, з якими стикаються  молоді фахівці на перших роках служби.