Виховувати громадянську свідомість, силу духу, патріотичні почуття, любов до своєї країни, віру в правду й перемогу потрібно змалку. Ця кривава війна остаточно дала нам змогу відчути в собі гідне «Я — українець і Україна понад усе». Всі ми – дорослі та діти, кожен як може, боронимо нашу державу й тримаємося проти підступного ворога, що переважає чисельно, дивуючи весь світ надзвичайною мужністю.

Донька Оля та племінник Сашко начальниці медичної частини Харківського національного університету внутрішніх справ Оксани Неділько долучилися до благодійного ярмарку, що пройшов у місті Бориспіль. Оксана Неділько приготувала солодкі ласощі, разом із дітьми розписала їх глазур'ю. Яскраві та смачні патріотичні смаколики Оля та Сашко продавали під час благодійного ярмарку. Зібрані кошти вони передали на потреби Збройних Сил України на придбання авто для бригади, яка боронить Україну на Донбасі.

Разом до Перемоги! Слава Україні!