Керівництвом факультету № 6 проведено онлайн-зустріч зі студентами 1 курсу денної форми навчання за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». В ній взяли участь декан факультету № 6 Оксана Брусакова, заступник декана Сергій Загородній, методисти курсів Надія Бутова та Світлана Тетерядченко.

Під час зустрічі декан факультету наголосила на необхідності сумлінного навчання студентів з використанням системи управління дистанційним навчанням Moodle та виконанні умов договору про надання освітніх послуг. Особливу увагу було зосереджено на питаннях щодо безпеки кожного здобувача вищої освіти та необхідності взаємної комунікації з методистами курсів, кураторами навчальних груп та керівництвом факультету. Також декан факультету акцентувала увагу учасників зустрічі на неухильному дотриманні вимог Закону України «Про заборону пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії російської федерації як держави-терориста проти України, символіки воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну».